Plise Perdeler pimapen, ahşap ve alüminyum pencerelerde, sürgülü pimapen camlarda, küpeşte camlarda, giydirme cam cephelerde ve cam balkon sistemlerinde kullanılır. Dikdörtgen camların yanı sıra, üçgen cam sistemlerinde de kullanılabilir.

*Sürme cam balkon sistemlerinde kullanımı zordur, yine de sistemin fotoğrafını bizlere atarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

• 10 adet farklı plise perde modelimiz bulunmaktadır. İhtiyacınıza ve zevkinize göre aralarından rahatlıkla seçim yapabilirsiniz.

Mercury, standart kumaşımızdır. Sade bir kumaştır ve 18 adet renk seçeneği bulunmaktadır.
Sun, simli tül kumaşımızdır. 3 adet renk seçeneği bulunmaktadır.
Earth, baskılı kumaşımızdır. 6 adet baskı seçeneği bulunmaktadır.
Mars, Jupiter, Moon, Saturn ve Venus farklı dokulardan oluşan şık kumaşlarımızdır. Hepsinin kumaşı ve renkleri değişkenlik göstermektedir.
Uranus, yarı karartma modelimizdir. Güneşi %80 oranında keser, 4 adet renk seçeneği bulunmaktadır.
Neptune, tam karartma modelimizdir. Güneşi %100 oranında keser, 4 adet renk seçeneği bulunmaktadır.

Türkiye içerisinde her şehre Yurtiçi Kargo ile gönderim sağlıyoruz. Avrupa şehirlerine de isteğiniz doğrultusunda uygun fiyatlarla gönderimimiz bulunmaktadır.

Bütün ürünlerimizin 2 yıl garantisi bulunmaktadır.
*Alıcı kaynaklı sorunlar garanti kapsamına girmemektedir.

Siparişinizi aldıktan sonra üretimini yapıp 1-3 iş günü arasında Yurtiçi Kargo’ya teslim ediyoruz. Yurtiçi Kargo siparişinizi 1-3 iş günü arasında sizlere ulaştırıyor. Yurtdışı siparişleriniz için sipariş vermeden önce lütfen iletişime geçiniz.

Ölçüyü doğru alabilmek için çektiğimiz “Ölçü Nasıl Alınır?” videomuzdan yararlanabilirsiniz.

Vidalı veya Yapıştırmalı Montaj seçeneklerinden birini sipariş verirken seçmeniz gerekecektir. Perdenin üretimi seçtiğiniz seçeneceğe göre yapılacaktır. Montajı doğru yapabilmek için çektiğimiz “Montaj Nasıl Yapılır?” videomuzdan yararlanabilirsiniz. Ek olarak kargonuzla beraber montaj kılavuzu göndermiş olacağız.

https://www.youtube.com/watch?v=E9mb9XWiPlo

Montaj hizmetimiz İstanbul Anadolu yakası ile sınırlıdır ve monte edilecek perde adedine göre değişkenlik göstermektedir. Siparişinizi vermeden önce bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alınız.

Tül Plise Perde (Sun) haricinde hiçbir perde modelimiz mekan içerisini göstermez. İnce kumaşlarımızdan oluşan modellerimiz ise mekan içerisindeki objeleri ve insanları maksimum gölge olarak gösterecektir. Karartma modellerimiz ise içeriyi hiçbir şekilde dışarıdan göstermez.

Modellerimiz arasından Yarı Kartma Plise Perde (Uranus) ve Tam Karartma Plise Perdeler (Neptune) güneşi diğer perdelerimize oranla büyük ölçüde keser. Tam karartma kumaşımız %100, yarı karartma kumaşımız ise %80 oranında güneşi keser. Diğer perdelerimizin güneş geçirme oranı standarttır.

Plise perdeler güneşe dayanaklıdır. Çok rutubetli, nemlenen ve buğulanan camlarda zamanla sorun olabilir bunu da camı zaman zaman açarak çözebilirsiniz.

Yüksek kaliteli polyester kumaştan oluşan Plise Perdeler kaliteli kumaşlardır. Kumaşların dokularını ve özelliklerini websitemizden veya Ataşehir’de bulunan ofisimize gelerek inceleyebilirsiniz.

Plise perde fiyatları kumaşların özelliklerine, montaj şekline ve yapılacak alanın ölçülerine göre değişkenlik gösterir. Plise perde fiyat hesaplama için websitemizde istediğiniz ürünü seçebilir ve yanındaki alana ölçülerinizi girerek ürüne göre fiyat hesaplayabilirsiniz. Dilerseniz bizlere telefon veya mail yoluyla ulaşarak da fiyat teklifi alabilirsiniz