Türkiye’den Almanya’ya Perde Siparişi

Türkiye’de son zamanlarda popüler olmaya başlayan plise perdeler, kolay kurulumu ve kullanımı ile insanların beğenisini topluyor. Yeni yeni tanınmaya başlayan bir perde türü olmasına rağmen plise perdeler oldukça büyük bir talebe sahip. Fullplise olarak, insanlardan gelen bu yoğun talebi karşılamak için İstanbul’daki atölyemizde konsantre bir şekilde çalışıyor ve günden güne müşteri sayımızı genişletiyoruz. Türkiye’den her bölgeye satış yapan Fullplise, bilinenin aksine Avrupa’ya da satış yapıyor ve siparişlerini en çok Almanya, Avusturya, Belçika ve Fransa ülkelerinden alıyor.

Fullplise olarak başarımızın en büyük sırrını, alıcıların ölçüleri kendilerinin alması ve aynı şekilde ürünlerinin montajlarını kendilerinin yapması olarak görüyoruz. Sanıldığından çok daha kolay olan bu işlemlerin tamamen alıcılar tarafından yapılması, bizim daha çok sipariş almamıza, daha dikkatli olmamıza ve çok daha fazla kişiye ulaşmamıza olanak sağlıyor. Hem Türkiye hem de Avrupa’daki müşterilerimize olabildiğince kaliteli bir hizmet vermek başlıca misyonumuz. Avrupa perde sektöründe veya Almanya perde sektöründe Türkiye’ye oranla daha çok kullanılan plise perdeler, üretiminin Türkiye’de daha ucuz olması nedeniyle Avrupa’daki fiyatlardan daha uyguna satılıyor.

Almanya, Avrupa Perde Siparişi

“Yeni nesil perde” olarak da geçen plise perdeler, kolay kurulumu ve kullanım rahatlığı gibi birçok avantajlı durumdan ötürü çokça tercih ediliyor. 5-10 dakika içerisinde kurulabilmesi ve kolayca yerinden çıkarılabilmesi insanlar için büyük kolaylık sağlıyor. Temizliğinin bir bez yardımıyla silinerek veya yerinden çıkartıp kova içerisinde kısa bir sürede yıkanarak yapılabilmesi, plise perdeleri özellikle her gün temizlik yapan insanlar için yeni yılın gözdesi kılıyor. Pencere sistemlerinin üzerine monte edilmesi ile yer kaplamayan plise perdeler, aynı zamanda leke tutmayarak uzun ömürlü kullanılabiliyor. Bazı yerlerde cam balkon perdesi olarak geçse de plise perdeler sadece cam balkonlarda değil, birçok çeşitteki pencere sistemlerinde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Plise perdeler alıcıların camları için aldığı ölçülere göre özel üretilip 1-3 iş gününde kargoya teslim ediliyor. Alıcıların hali hazırda çekmiş olduğumuz “Nasıl Ölçü Alınır?” videomuzdan yararlanarak ölçülerini doğru bir şekilde almalıdır çünkü perdeler bu ölçülere göre özel üretilir. Alıcıların aldığı ölçü yanlış olursa montaj tamamlanamaz veya tamamlansa bile düzgün çalışamaz. Plise perdelerin montajı ise yine çekimlerini yapmış olduğumuz “Nasıl Montaj Yapılır?” videosuyla beraber kolayca tamamlanabilir. Alıcılara perdelerin montajı için sunulan Vidalı veya Yapıştırmalı montaj opsiyonlarına göre perdeler üretilir. İki opsiyon için detaylı montaj videosu web sayfamızda ve sosyal medya hesaplarımızda mevcuttur.

Daha fazla detaylı bilgi için www.fullplise.com web sayfamızda bulunan iletişim bilgilerinden sorumlu destek ekibimizi arayabilir, sosyal medya hesaplarımıza (@fullplise) mesaj atabilir veya görüntülü destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.